MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 4856237
nr 485 6237
Byrå
1890-tal, valnöt, längd: 108, djup: 55, höjd: 88 (slitage)
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 17 september 2007
1.500 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.600 kr